English
0216 443 30 30
info@udofed.org.tr

UDOFED Türkiye Geneli Temsilcilik Başvurularını Topluyor

Uluslararası Döner Federasyonu olarak hizmetlerimizi bir adım daha öteye taşıyarak Türkiye geneli temsilcilikler veriyoruz.

Dünya´nın geneli üzerinde Döner sektörünün tek temsilcisi olan federasyonumuz ülkemizin illerinde yapılanmasına başladı. 81 ilimizde temsilcilikler vermeye başlayan federasyonumuzun Genel Başkanı Mehmet Mercan, sektörde hizmet veren her işletmeye erişebilmek ve meslektaşlarımız ile güç birliği içerisinde bulunmasını sağlamak istediğini belirtti.

81 ilde temsilcilikleri açmayı düşünen bir yapılandırmaya girdiklerini ve hızlı bir şekilde talepleri topladıklarını belirten Mercan, amaçlarının ortak bir vizyon içerisinde devletimizin koymuş olduğu esas ve kurallar çerçevesinde sektörün bileşenlerinin fikirleri federasyonumuzun çatısı altında değerlendirmek ve hareket etmek olduğunu ifade etti.

Mercan, Uluslararası Döner Federasyonu olarak Türkiye ve Dünya genelinde dönerin gelişimi ve problemlerle ortak mücadalesi için güçlü projeler yapmaya devam ediyoruz. İller bazında temsilci olmak isteyen sektör temsilcilerimizin udofed.org.tr web sitemizden veya 0216 443 30 30 telefon numarasından bize ulaşabilirler.

0216 443 30 30