English
0216 443 30 30
info@udofed.org.tr

Vehbi Varlık UDOFED´i ziyaret etti

İNOKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, Uluslararası Döner Federasyonu UDOFED´i ziyaret etti.

Endüstriyel mutfak sektörü ve imalatı alanında 40. yılını kutlayan ve dünya çapında sektörün önemli markaları arasında yer alan İNOKSAN´ın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık UDOFED´e nezaket ziyaretinde bulundu.

Federasyon merkezindeki ziyarette Vehbi Varlık, Genel Başkan Mehmet Mercan ve Genel Başkan Yardımcısı İrfan Söyler tarafından karşılandı.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Genel Başkan Mehmet Mercan ve Genel Başkan Yardımcısı İrfan Söyler kuruluşundan bugüne kadarki süre zarfında döner sektörünün çatı kuruluşu olan UDOFED´in geldiği noktayı İNOKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık´la paylaştılar.

Sektöre seneler evvel ilk olarak döner ocağı imalatı ile girdiğini ifade eden Vehbi Varlık, döner sekörünün iyileşmesi, güçlenmesi için yapılan çalışmaları takdirle karşıladığını ifade etti.
İNOKSAN olarak, tüm dünyada stratejik bir ürün olan dönere sahip çıkılmasından memnuniyet duyduklarını belirten Vehbi Varlık, yapılan çalışmalarda, projelerde UDOFED’in yanında olacaklarını ve destekleyeceklerini belirtti.

Sektörle ilgili ortak akılla hareket etme konusunda görüş birliğine varılan ziyaret sonunda İNOKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık´a İrfan Söyler´in kaleme aldığı sektörün temel kaynak eseri “Döner Hakkında Her şey” kitabı hediye edildi.


 

0216 443 30 30